Результат аналізів

Консультация

Доброго вечора. Я отримала результати аналізів на ТОРЧ- інфекції.ось результати

TORCH- інфеції

Антитіла класу IgG до цитомегаловірусу (CMV) 10.4

< 0.9 негативний

0.9 - 1.1 сумнівний

> 1.1 позитивний

R

Антитіла класу IgG до токсоплазми 9.88

< 6.5 негативний

6.5 - 8.0 сумнівний

> 8.0 позитивний

МО/мл

Антитіла класу IgG до краснухи 299.0

< 5.0 негативний

5.0 - 10.0 cумнівний

> 10.0 позитивний

МО/мл

Антитіла класу IgG до вірусу простого герпесу

1/2 типів

37.9

< 0.9 негативний

0.9 - 1.1 сумнівний

> 1.1 позитивний

R

Урогенітальні інфекції

Антитіла класу IgG до хламідій 0.21

< 0.9 негативний

0.9 - 1.0 сумнівний

> 1.0 позитивний

індекс

позитивності

Підскажіть що вони означають.?

Ответы врачей

врач olgadenisyuk
Врач

Здравствуйте, Надя

В ваших анализах положительный результат имеют цитомегаловирус, токсоплазма, краснуха, вирус простого герпеса 1/2 типов, это означает что в крови присутствуют иммуноглобулины специфичные к данным вирусам т. е. организм успел перенести инфекцию и выработать стойкий иммунитет. При встрече с инфекцией титр антител повышается. Для уточнения сдаются IgM, авидность антител.
Результат на урогенитальные инфекции отрицательный - хламидийной инфекцией организм не болел.