Свербіж і печіння

Консультация

Доброго дня мене це торбує не перший раз. Усе починається з того що під час статевого акту мене болить я невідчуваю чогось приємного а тепер в мене ідуть білі виділення і. Виділяється прозрачна рідинапече і свербить дуже дайте лікування я на вас надіюст Нормально ли это?

Ответы врачей

врач kateri
Врач

Здравствуйте, Анастасія

Можна тільки припустити, що у вас вагінальний кандидоз. АЛЕ, перш ніж ставити діагноз, вам необхідно звернутися до гінеколога на очний прийом для взяття мазка на мікрофлору. Якщо мазок покаже гриби міцелія, тільки тоді лікар може призначити обоїм партнерам комплексне лікування молочниці (препарати за схемою таблетовані всередину і вагінальні свічки, чоловікові теж таблетовані форми і крем). Краще, якщо здати аналіз на чутливість флори до протигрибкових засобів, упізнати який препарат подіє максимально на міцелій. Тільки після цих обстежень можливе адекватне лікування молочниці. Обережуться тільки презервативом під час лікування. Менше вживати солодкого під час їжі. Також після кожного лікування молочниці протигрибковими засобами, потрібно "заселити" корисною флорою - вагінальними пробіотиками.  Якщо знову буде рецидив молочниці, то можна припустити інфекцію, потрібно здати аналізи на приховані інфекції і ЗППП методом ПЦР.Похід до доктора не тягніть, оскільки запальні процеси в сечостатевій системі можуть привести до спаечного процесу в маткових трубах, а це веде до безпліддя. Самолікуванням теж не займайтеся, оскільки неправильне лікування веде до ускладнень. Будьте здорові!