Аналіз папаниколау
Консультация
Прийшли такі аналізи, можете обяснити що означає і є чого боятися?
Велика кількість клітин плоского епітелію поверхневих та проміжних шарів.
Клітини залозистого епітелію цервікального каналу в стані проліферації.
Лейкоцити 25 - 35 в полі зору, місцями - багато.
Еритроцити 6 - 8 в полі зору.
Слиз+
Флора — коки, кокобацили; виявлені “ключові клітини”.
Атипових клітин не виявлено. Нормально ли это?
Ответы врачей
Здравствуйте, Оксана
Исходя из анализа у вас имеется воспалительный процесс, который возможно вызван условно-патогенной флорой, бактериальным вагинозом, либо скрытой инфекцией. Степень чистоты влагалища II а. Поэтому, чтобы выяснить причину вам необходимо дообследоваться: бакпосев из влагалища с антибиотикограммой, анализ фемофлор скрин методом ПЦР. Далее тактика лечения будет полностью зависеть от результатов обследования и точного диагноза.