Місячні після пологів

Доброго вечора! я народила мертву дитину на22 тижні місячні були 10днів а потім мастило до сьогодні а сьогодні почалися місячні і жодного дня чистого що робити чи це нормально болів нема звурків крові тожее

Ответы врачей

  • Здравствуйте, Олена

    Можливо стався гормональний збій, або інша патологія (кіста, поліп, ерозія шийки матки і так далі). Причину треба з'ясовувати. Без очного огляду неможливо визначити, що саме у вас. Також необхідно здати аналізи на статеві гормони, зробити УЗД малого тазу для виключення залишків тканини в матці (обов'язково). Якщо шматочки тканини залишилися в матці, то в майбутньому можуть перерости в поліпи. Похід до лікаря і з обстеженням не тягніть.