Викинді

Консультация

Доброго дня, підскажіть що робити в такій ситуаціі. У мене були перші роди, два рази робила аборт, після 4 років завагатніла і на першому триместрі зірвалась вагідність, без втручань все вийшло саме, пройшла курс лікування, через 9 місяців знову завагідніла на 5 неділі почались виділення на узд показало пусте плодне яйце. Під час цієі вагідності захворіла на герпес і орз була три дні температура 37.5. 14.07.17 лікар зробив чистку. Прогестерон показав 7,7. На даний час приймаю курс антибіотиків на 5 днів. Я не хочу більше такого переживати, підскажіть будь ласка, через який час я можу звернутись з чоловіком до лікаря щоб дізнатись причину цих зривів, і які аналізи потрібно здати. Дякую завчасно. Нормально ли это?

Ответы врачей

врач Ola
Врач

Здравствуйте, Елена

Я бы вам посоветовала не терять время на походы к гинекологу, а сразу же обращаться в репродуктивный центр. В условиях центра вы совместно с мужем пройдете полный необходимый комплекс всех исследований, которые помогут выявить причину 2 подряд выкидышей.  В условиях репродуктивного центра ведут прием множество специалистов, которые при необходимости, собирут консилиум и обсудят ваш случай.
Если же вы с начала обратитесь к своему гинекологу, то можете просто потерять много времени и средств на бесполезные обследования и лечение