Ухудшились отношения из-за редкого секса

ДискуссияСекс и отношения

Доброго дня! Зустрічаюсь з хлопцем 10 місяців. З самого початку в ліжку все було відмінно ( секс майже щодня, все влаштовувало обох партнерів), тепер секс в кращому випадку 3 рази на місяць. Найгіршим є не бажання прелюдії, тобто партнер знає, що мені б хотілося довше пестощів, та зразу "переходить до діла". При спробах розмов пояснює, що деяким людям досить і двох разів на міяць і то є норма, адже всі ми маємо різну сексуальну конституцію. Та на кінець подібних розиов говорить, що якщо наша любов у моєму розумінні вимірюється у кількості сексу, то ліпше мені знайти іншого хлопця. Це дуже прикро, адже я його кохаю і не хочу іншого. Як бути в даній ситуації, як вибудувати стосунки, аби інтим влаштовував обох, а не відчувати себе якоюсь "жертвою"? Як бути? Завчасно дякую за вдповідь.

Ответы врачей

врач kateri
Врач

Здравствуйте, Віктория

Если вам ваш половой партнер сказал "ліпше мені знайти іншого хлопця", то это говорит, что он не любит и не уважает вас как женщину. Также в сторону данного предположения говорит об нежелании больше уделить прелюдии, которые необходимы девушке, чтобы половой акт продолжался (благодаря прелюдии выделяется больше смазки у девушки) без болей.
Поэтому рекомендую вам пересмотреть ваше отношение к этому молодому человеку и найти парня, который будет уважать ваши желания и вашу любовь.