Можлива вагітність
Займався сесом з дівчиною, перший раз кінчив у презерватив, потім злегка, без милапомив член водою, на члені могла залишитись невелика к- сть сперми
Знову одів презерватив та зайнявся сексом,проте так і не кінчив, але перед тим як перестали займатись сексом, презерватив спав, і можливо був доторк члена з залишками сперми, до жіночої піхви, чи є ймовірність завагітніти?