Результати аналізу

Доброго дня! Я народила три місяці тому. Звернулася до врача з підозрою на молочницю, але її не виявилось. Врач порадила зробити аналізи. Розшифруйте будь- ласка!

Бакпосів на мікрофлору (уроген.)+антибіотикограма

enterococcus faecalis <10^3КУО/мл

lactobacterium <10^6КУО/мл

gardnerella vaginalis <10^5КУО/мл

у антибіотикограммі "устойчивой" результат тільки у кліндаміцин, цефотаксим, цефтриаксон. Всі інші "чуствительный".

Виділення із сечостатевих органів:

Лейкоцити - 2/3 п/з,

Епітельні клітини - пласти плоскою епітелією,

Еритроцити - 0-1, в п/з,

Слиз - 2(+),

Мікрофлора - кокова значна.

Все інше не виявлено.

Дякую! Нормально ли это?

Спросите врача онлайнв чате либо по телефону
Онлайн чат с врачом
Екатерина Сергеевна
Дежурный врач
- опишите вашу ситуацию;

Ответы врачей

Далее
Назад
  • Дьяконова Катерина Сергеевна Украина

    Здравствуйте, Марина

    За результатами аналізу є помірний  бактерійний вагіноз (гарднереллез), кишкова флора. Якщо є запальний процес при огляді і по мазках, то показано лікування протимікробними препаратами (метронидазол і антибиотикотерапия.  Якщо запалення немає при огляді і вас нічого не турбує, то ви можете не лікуватися, оскільки тітри низькі, але при зниженні імунітету бактерії можуть дати зростання флори і викликати запалення, тому краще пролікуватися.
    Оскільки ви зробили аналіз на визначення чутливості вашої флори (збудника) до антибіотиків, то лікар повинен призначити препарат виходячи з антибіотикограмми. Лікуватися треба обоїм партнерам, оскільки чоловік є переносником і не хворіє на захворювання (гарднерелла), що викликає повторне зараження.
    Препарати треба приймати у таблетованій формі - всередину, і вагінальні свічки, для чоловіків - крем. Обов'язково після лікування необхідно відновити мікрофлору піхви - пробіотиками вагінальними, для чоловіків таблетована форма всередину. Тому звертайтеся до лікаря для призначення схеми лікування.

    Ответить