Вага

Добрий день. Хлопчик 2 місяці, на грудному годуванні. Народився з вагою 3 кг, при виписці важив 2,73 кг, в один місяць було 3,21 кг. Зараз нам 2 місяці і його вага 4,2 кг. Дитина спокійна, добре їсть і спить. Наш лікар каже що мало набрав і наполягає на догодовуванні. Скажіть, будь ласка, чи є необхідність у догодовуванні? І яка надбавка у вазі вважається нормою у нашому віці? Дякую

Ответы врачей

  • Здравствуйте, Наталія

    Прибавка в весе 1 кг за месяц, свидетельствует о том, что молока вполне хватает. С такой прибавкой, ваш ребенок в докорме не нуждается. Кормите с удовольствием!