Вагітна

Доброго дня зробила тест на вагітність

Тест має другу слабку полоску

Можна рахувати вагітність?

Почали груди боліти і соски поколювати

Ответы врачей

  • Здравствуйте, Ріта

    Бліда друга смужка вказує на вагітність.
    Річ у тому, що все залежить від якості тестів, стану почок, термінів вагітності і концентрації ХГЧ в сечі. Чим вище концентрація - тим яскравіше смуга. Чим концентрація нижча - тим смуга блідіша.
    Але тести не відносяться до достовірних методів визначення вагітності. Найточнішим методом на малому терміні є аналіз крові на ХГЧ, з його допомогою можна достовірно визначити вагітність вже через 10 днів після запліднення.