Висипка

Консультация

Появилася дрібна висипка на обличчі дрібнесенькі пухирці , схожі на себорею , і обличчня на тих ділянках де є висип червоніє не знаю , що робити із цим , так як це не вперше. Першого разу (1 рік тому)пропила протиалергічні таблетки 10 днів і минулась , другого разу- 2 міс. тому таке ж , а тепер знову. Після того , як спітніло обличчя - відчуваю свербіж і бачу, що висипки більше. Порядьте , будь ласка, що робити, тому що ця висипка появилася, як вперше, так і вдруге після того , як я сильно спітніла , тоді почався свербіж і появилася висипка. Що це? атопічний дерматит, пятничка, чи може себорея? Була на прийомі у дерматолога , сказала, що ніякої проблеми не виявлено і в мене комплекси - от такий діазноз.

Буду дуже вдячна, вже замучилась .

Ответы врачей

врач katyalushkova
Врач

Здравствуйте, Вікторія

Ваше фото изучено. По одному фото нельзя поставить точный диагноз. Причиной может быть заболевания со стороны соединительной ткани ( системная красная волчанка), аллергическая реакция.
Для выявления истинной причины нужен очный осмотр дерматолога и ревматолога, сдать общий иммуноглобулин Е, биохимию крови, развернутый анализ крови, LE - клетки, гормональный фон. Дальнейшие действия зависят от результатов обследования.