Затриика місячних

Добрий день. Я хлопець. Під час овуляції в дівчини був захищений статевий акт (презерватив). 17.12.16 з'явились ознаки перед місячними (біль в грудяг та низу живота). 20.12.16 підвищилась температура і т. п (грип) та ознаки перед місячними пропали. Місячні планувались 22.12.16. На скільки може бути затримка? І чи це нормально? як взагалі грип впливає на дівчину перед місячними?.. дуже дякую

Екатерина Сергеевна

Ответы врачей

  • Здравствуйте, Андрей

    Затримка місячних до 7 днів як в один бік так і в інший сторону - в межах норми. Для підтвердження або виключення вагітності найбільш раннім і інформативним є аналіз крові на ХГЧ. Метод чутливий з 10 - го дня після запліднення. Тести інформативні з 18-21 дня після запліднення.  Якщо ХГЧ негативним, то вам треба звернутися до лікаря для подальшого обстеження вас і з'ясування причин відсутності місячних  і ваших симптомів.